Programiści

Nazwa deweloperaLiczba obiektówRazem mieszkaniaMieszkania od deweloperaMieszkania drugorzędne
Sansiri21685,7714,8023,844
Nieruchomości Pruksa18987,1942,2001,436
AP (Tajlandia)15573,3354,1223,289
Ziemia i domy13049,0361,175992
Supalai spółka z ograniczoną odpowiedzialnością10762,3271,2181,211
Rozwój LPN92123,7841,2911,136
SC ASSET Corporation Spółka publiczna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością8518,2811,077820
Rozwój Anandy8354,6502,6042,029
Szlachetny Rozwój4625,7711,7161,416
Nieruchomość Areeyi2816,587333174
Major Development Estate Co., Ltd.248,390595360
Nieruchomość Narai2314,708266257
Rozwój Wielkiej Jedności2314,999527347
Botanica Luxury Phuket Co., Ltd2068738139
Siamese Asset Public Company Limited1910,865434292
Grupa CMC196,23713897
Chewathai186,039194158
Raimon Land PCL.175,432940911
Magnolia Quality Development Corporation Limited158,330395243
Nieruchomości Gwiazdy Wschodu145,794623158
Rozwój Charna Issary123,467291158
Matrix114,296138111
Vistas Development Co., Ltd115,191167149
Grupa Nova103,460193176
Attitude Club Co., Ltd105469754
Prinsiri104,6745454
Plus Property Co., Ltd.91,450267218
Pachnąca nieruchomość92,632250248
Ziemia stołeczna TCC94,275547545
Posiadłość Singha81,622332300
Grupa Iris74,9857024
Nieruchomość AQ72,300117116
Zasób BigTree76235050
Siamnuwat Co., Ltd.51,901119116
Ziemia KPN51,211121117
Rozwój życia w Bangkoku533412146
V Nieruchomość51,542215208
Nusasiri52,041124115
Dziesięć tajskich rozwoju53865031
Erawana4276169
Supreme Team Co., Ltd.43522825
Hotele i nieruchomości Grande Asset41,688239222
Dumne nieruchomości492011733
Posiadłość Tararom34874343
Marina Riverside Garden (Oddział City Realty)37505737
W-właściwość3787137137
Le Raffiné 2431594543
Grupa Richmonda33664141
Rozwoju Dalvey’a33802121
Rozwój nieruchomości Thanapat38466261
Nowa Grupa Nordycka21,09333
Intira Villas Company Limited.23033
Przedsiębiorstwo Siamphan25097568
Zagospodarowanie terenu Chai21,3613030
Rozwój Grupy Krajowej21,4185244
Rozwój domu Siam22,5924242
Sathorn Chaophraya Arcadia24967171
Osiedle Urbana22934438
Wieża DS23494342
Maryland23852929
Miejska Grupa Resortowa21614343
Grupa Samirano21835555
Nieruchomość Gwiazdy Metro23812222
Zasób Siripat235522
Zasób Apolla23082929
Rozwój Apexu15953121
Campbell Kane (Tajlandia) Ltd13099
Ziemia Hemaraj i rozwój12184544
Nieruchomości Pan Thai12787058
Grupa BB110155
IDTS1683838
VKJ13785757
Sathorn Ria Co., Ltd.15809897
Międzynarodowy HKR11963030
Rozwój tajskiej fabryki12266969
Miejsce Asoke13446161
Silniki Asoke1991212
Międzynarodowa Gwiazda Pacyfiku11964141
Wieża JC13542020
Kiarti Thanee11181918
THY Nieruchomości11463938
DK Dobra wieża widokowa14532323
Premsiri1792525
Stolica Żywej Ziemi15909494
Serwis Vegi1793735
Rozwój Esse12577
Baana Nondzee1642222
Ziemia K139711
Konstrukcje Siam Syntech169233
Wyzwanie własności11665251
Rozwój Belli14,015165160
Equity Residential13842726
Baan Chao Praja14783434
Holding Albright17648888
Związek Narodowy1781111
Jezioro Zielone1682016
City Development Limited Singapur11,254122121
Rozwój nieruchomości Pearl1781717
Saranjai14802929
EMC1130255
Własność pochodzenia7037,9571,983974
Rozwój Seny5734,7042,490306
Domy Q4013,524291278
Nieruchomość idealna3825,071710413
Złota Kraina236,6809796
Nieruchomość Laguny212,031421160
Madcha Land Development Co., Ltd151,56918039
Nirvana Development Co., Ltd.151,8196551
Regentka Zielona Moc1426,981221130
Grupa Siedliskowa122,10345428
Siam Oriental Trading Co., Ltd.111,58125025
Własność Miejska112,01515283
Wszystko Inspiruje Do Rozwoju116,7408655
Palmy Orchidei1052529727
Bogate Miejsce 2002107,390253102
Grupa Dusit103,78495880
Nieruchomość Lalina91,7311919
Globalna najlepsza grupa94,89735090
UTOPIA CORPORATION COLTD82,49413760
Pearl Island Property Co., Ltd.83535921
Grupa Banyan Tree81,5605128
Nai Harn Baan-Bua71533620
Budowa Bangtao Paradise71835744
HUAHIN SUPSIRI PROPERTY CO.,LTD.76418746
Grupa Riviera65,324297199
Grupa Sisarana67381368
Nieruchomość Nest61,78111881
Blue Sky Group55,330416208
Ekskluzywny Phuket56599
Rozwój Punny55982716
Nieruchomość NYE52892624
Phuket9 Co., Ltd.51,04132013
Firma Grupa Aristo592317443
Rozwój PACE4589132120
Grupa nieruchomości Platinum43543924
Grupa Rozwoju Apus41,181126114
Grupa Suksan442172
Domy Hamletów na wzgórzu41401110
Hua Hin Niezła bryza41463712
Grupa tajskich firm zajmujących się rozwojem biznesu31,19816145
Grupa Cissa34756516
Lucky Living Properties Co., Ltd.346810499
Ziemia i dom Suphannaphum31,5631515
Grupa NC36402011
Rezydencja Premiera31403030
ROZWÓJ FYNN340510152
LKH Development Co., Ltd.32268520
Home Development Group Co., Ltd.31,4704021
Silvan Property Co., Ltd.31,05432253
Nieruchomość TCH Hua Hin314991
Saha Asia Pacific Co., Ltd.31843226
Langsuan Assets Co., Ltd.22144343
Inteligentny dom Hua Hin Co., Ltd.218573
Rozwój jednej grupy26181056
TPG Development Co., Ltd.21823814
Blue Horizon Co. Ltd21,00144
PCC Property Co.,LTD2602019
Prayarachasi Co., Ltd.24133
Właściwości Sarina28901212
Taradee Property Co., Ltd.28622
CHMURY2127109
Czerwona Góra Hua Hin21121514
JC KEVIN Development Co., Ltd.24907213
Grupa Palm Bay2711553
Nieruchomość Chula12202323
Rozwój elektrowni19322
Citygate Exclusive Development Co., Ltd13746823
Emerald Development Group Co., Ltd14223130
Wason Villa Co., Ltd.118128
Budowa SSP11511
VS Group Co., Ltd.14781111
Grupa Bantita16344
Domy Hylife112100
Wesoła firma budowlana11320
Piya Asset Co., Ltd.12711
Mama Tri11122
Issara Junfa Co., Ltd.124130
Sansara Development Ltd.162125
Botanica Luxury Phuket Co., Ltd.154174
Rex Projects Co., Ltd.114100
Miasto Nieruchomości19002822
Wise Power Land Co., Ltd11651814
Rozwój MHG NPark14451
Firma Panorama Development Sp114210
FRASER CENTREPOINT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ127744
Ziemia Harrisona11702626
Nieruchomość Union Pattaya153844
Własność Oceanu126866
Firma McInnes13333
Railand Property International Co., Ltd.112411
Ten Trillion Co., Ltd.196460
Wielka Marina1390212
Palmhillshome142196
Panjapol Property Co., Ltd.190306
Domy Orchidei Raj18622
W-Shinwa Co., Ltd.115610032
Azur Samui150209
Rozwój Khemanatry13610
Anina Villa Co., Ltd.12255
Rozwój tajskiego Taweepornu115488
Karnkanok Property Co., Ltd.224,5396964
Grupa Oceaniczna Azja92,263149136
Spółka Rhom Bho Property PLC83,909208177
Grupa Ornsirin72,9405247
Grupa Nieruchomości LHM71,1566558
Zobacz kondominium przy plaży Talay Pattaya68,67436375
Grupa Koolpuntville67636453
Grupa D'Well57465249
VIP Tajlandia498511350
Środkowa Pattana (CPN)41,4743737
Prywatna Nirwana433355
Able Asset Co., Ltd.48015624
Grupa Soticon32864329
DaikaGroup – posiadłość Daika33597250
Grupa uniwersalna Tajlandia34,3281,17048
KAPITAL POŁUDNIOWY32375927
Malada3480275
Bibury Property Co., Ltd.210571
Loft Property HuaHin Co., Ltd.218885
Phu Montra Huahin23783
Aria Hua Hin2206411
Thakrana Development Group Co. Ltd260106
Wille Wallaya23077
KLUB GOLFOWY I COUNTRY PHOENIX GOLD21655
Privilegeatbaycliff.co., Ltd.21034429
Sarisa Property Development Co., Ltd.211781
Pasak Projects Co., Ltd.2441110
Jakość Kondominium215177
Preeda Real Estate Co., Ltd.29151111
Kazoo Property Co., Ltd.21201919
Klub wiejski Blue Canyon28052
POMYSŁY 1606 CO., LTD23565
Baanrabiengkhao co., Ltd.214152
Euro Thai Property Co., Ltd.2146558
Grupa hotelarska ONYX23463023
Grupa Kamala Paradise27255
Powtórka Residence Samui24453231
Przytulny widok na plażę2420277
Globalna grupa Sanctuary Lakes13270
Mirage Property Plus Ltd.11173232
Interlux Residence Co., Ltd.11432114
Właściwość legendy1692017
Nowy Świat ADM Platinum1432153
Wanathara Property Co., Ltd.12677
SunWaySamui15166
JKO Inwestycje Nieruchomości1311
Prachuab Intertrade co., Ltd193156
Skycliff156170
Kata Sea View Condominium Co., Ltd12794
Max Decor & Property Company Limited11210
Dzień Gan Group Company Limited123811
Rozwiązania DCM1551616
APT Land Company Limited1661010
Siamaya1540
Wielka Marina Ao Po132212
Baanjai1055
Iceberg Co., Ltd.119111
Rozwój Jenjada Pattany1291010
Chalong Miracle Lakeview Co., Ltd.17469898
Cascades Estate Company Limited11992
Andamaja12785
Nieruchomość ACE120820
Nai Harn Beach Condominium Co., Ltd.1851010
Phuket Greenland Property Co. Ltd.1321212
Royal Forest Park Co., Ltd.125322
Hotele Meliá163202
PAP Nieruchomości Azja1610
Grupa Plażowa13525331
Riviera Pearl Resort Domy Hua Hin12742
Wille z widokiem na Layan1181810
Cimasa Building Co., Ltd.114100
Keystar Property.,LTD13502626
Grupa Veloche161538
Saitarn Samui Company Limited13077
Dziewięć (Tajlandia) Co., Ltd.123460
Imperium Chiangmai (2552) Co., Ltd.11082520
Phuket Property Seekers Co., Ltd.1511
Phuket Smile (Tajlandia) Co., Ltd.126077
AW Phuket1932
Aktywa BTS11,0122322
Sahaviriya City Public Company Limited12,1253939
LPM BUILDER CO., LTD.1591911
Yoo Homes Chiang Mai1611
Ikoniczna spółka komandytowa zajmująca się budownictwem i rozwojem1871
Właściwości Avalona11233
Grupa górska na plaży127455
Domy na wyspie Azji1771717
Stringi Bann Krong13555
Pancerz Huahin153621
TCPH1222190
Przystań Hua Hin17514637
U Prompt Co., Ltd.163530
Wybór nieruchomości deweloperskiej17364544
Rezydencja Wschód słońca1933
Win Wealth Corporation Co., Ltd.179353
Infinity Riches Zarządzanie nieruchomościami i hotelarstwem Co., Ltd.11761
Ekaterina Phuket15377
Punkt widokowy Villa Jomtien11201818
Nowoczesne wille Chawang12044
SW ASSET 2015 CO., LTD.1514417
Palm Springs Place Co., Ltd.142,0017648
RISLAND (Tajlandia)67,01615165
DIVINE DEVELOPMENT HOLDINGS CO.,LTD.61,353956
Benyapha Properties Co., Ltd.51,60399
Właściwości Phanasona55,6302929
PTF Realty Co., Ltd51,1119234
Tri Property Co., Ltd.49869696
Garden Ville Home and Property Co., Ltd.413592
Życie i życie spółka z ograniczoną odpowiedzialnością41,69766
Grupa Milforda33552121
M Pool Villa Resort Co., Ltd.345264
Posiadłość Sathaporn38002615
Spokojna nieruchomość i rozwój31,5882823
Absolutna Grupa Światowa33212219
JW REAL ESTATE CO.,LTD.31,2011717
Pannaphat Development Co., Ltd.31688
Grupa Gaysorn33615251
Nieskończone nieruchomości31,4131717
Ziemia i dom Pattaya371382
Rozwój Najlepszych Współtwórców23,819159159
Baan Yu Yen Resort Co., Ltd.227101
Osiedle TNP24041111
Silk Projects Co., Ltd.25234441
Nieruchomość CM Lanny22151611
Sirayos Co., Ltd225713416
Rozwój Akry2421712
Baana Rajprasong26,2175858
Asakan Co., Ltd.22,5551716
Regal Assets Co., Ltd.2155410
Aktywa NL299666
Sunplay Azja2103272
Nieruchomość Rasika245944
AVIA PROPERTY CO.,LTD.212355
Baan Rock Garden Company Limited234522
Sansaran Co., Ltd.114455
Cesarski Dom Co., Ltd.112033
The Best Condominium Co., Ltd.1271010
Pinetree Residence Co., Ltd.115111
Ratchadapisek Co., Ltd.1451
Romchokpattana, co.ltd15941212
LGH property Co., Ltd.1711
Bangna Residence Co,. Sp. z o.o.141088
EasyDayTajlandia11451616
Kolekcja Pure 816087
Tira Tira11621111
Ploenchit Property Co., Ltd.1191226
Vajra spółka z ograniczoną odpowiedzialnością11454
Trisara15711
Bibury Co., Ltd.11290
Główny zasób119932
Grupa AP Grand Residence1701010
Rezydencje GHS Rockwater11077
Ziemia Użytkowa Co., Ltd.144611
Samuttarat Co., Ltd.14411
Rojana Property Co., Ltd.11513737
Pratumnak Sands Co., Ltd.12831515
Penprapar Property Ltd., część18011
Nieruchomość Thai-One19788
Eden Thai Properties Co., Ltd.119190
Indochine Beyond Co., Ltd14044
Hotele X218488
Watcharin Group (Pattaya) Co. Sp. z o.o.127722
Neo Estate Corporation Co., Ltd143146
Grupa Vorrawut15003131
NaMara Co., Ltd.132118
MTALAY CO., LTD.11591915
Nieruchomość willi16991818
103 INTELIGENCJA Co., Ltd.113088
Sittarom Development Co., Ltd.111133
Inteligentny Rozwój12110
Lannę Ville111533
Himma Prestige Living15399
Osiedle 816155
H2 Estate Co., Ltd.124251
Baana Tarndonga11051313
Phuket Sirinath Property Co., LTD.1513159
Osiedle mieszkaniowe Manick Hillside Phuket, Tajlandia11573
Grupa V18211
Grupa Teo Hong Silom12721010
Grupa Tulipanów138088
Premsuk Pattana Co., Ltd120211
Samui Be., One Co., Ltd.12533
Rochalia Development Co., Ltd.16685
Bullion Capital Co., Ltd.179280
Sens8samui11322
Nieruchomość JSW114211
Grupa Honorowa14274021
Rozwój E-Land151131
Nieruchomości TSD15022
Palmowe wille Samui13430
Współpraca w zakresie nieruchomości A35 Co., Ltd.12330
Posiadłości Amari114822
Arsa Pattana Co., Ltd.119150
SL Estate Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością111211
Najlepsza posiadłość18471461
Baan Krong Thong Co., Ltd.19022
Kiyana Co., Ltd.12829512
Mieszkanie S&S12,4301111
Salan Development Co., Ltd.11,5374645
Spółka Falcon Hill Development Limited11677
Asset Wise Co., Ltd.3222,867705131
Główny rozwój173,907596582
ALTITUDE DEVELOPMENT CO.,LTD151,67728227
109 Nieruchomości (2555) Co., Ltd.63352117
Real Asset Development Co., Ltd.61,72011177
Navarang Asset Co., Ltd675921166
Łódź Pattana Co., Ltd.53161815
Syjama Sindhorna55716352
Nieruchomości użytkowe41,35966
Serene Surin Co.Ltd45692322
CP Land Public Company Limited41,26777
Build Land Public Company Limited44802525
Rozwój pomysłu430210
Everland Public Company Limited46,0879998
Dziewięć Development Co., Ltd.387331
Lert Development Co., Ltd.379104
DJP Land&House Co., Ltd.33207321
ESTATE CREATION CO.,LTD.374466
Patta Development Co., Ltd.3803529
Cn Sure Co., Ltd289224
Horizon Domy Samui2512522
Azjatycka kraina Phuket2755535
AEH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością216266
Billfishing Phuket Co., Ltd.2905812
Veranda Resort Public Co., Ltd23005520
Kanda Property Co., Ltd.288744
Bestart Heaven Co., Ltd.2750761
Rozwój połączenia276444
Thana Land Co., Ltd.264788
Grupa Rozwoju Hishine26,5106215
Home Place Development Co., Ltd.249855
Nieruchomości w Syjamie22732312
We Grand Development Co., Ltd.13151
Grzbiet18108
Posiadłość Ban Tai112119
MBV Management Co. Ltd.1222
Posiadłość Samui Sunset Lagoon1652
KELAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ15380
Rozwój wzgórza Surin1811
MENAM RESIDENCES CO., LTD17652626
Nieruchomość Muensane120044
Przyszła nieruchomość SA190131
Osiedle Idealne147044
Metropolis Property Co.,LTD.11,7216929
Bandee Development Co., Ltd17111
Grupa Hotel Properties Limited13707271
Willa Medica w Phuket1188300
ALAND DEVELOPMENT CO., LTD1820
Teerin Group Co., Ltd.113822
Krajowy Urząd Mieszkalnictwa15,17133
Grupa Vana Varina11040
Rozwój premium126633
Szacunek Chiang Mai Co., Ltd.110855
Silver Land House Company Limited116633
Norweska Grupa Właściwości19443
Baan Klang Hua Hin11173310
Nieruchomość Kanaryjska167213
Wschodni Dom17311
Projekt domu Hany15011
Zasoby domowe K16955
Ascon Construction Public Company Limited163942
Biblioteka Estate Co., Ltd.113122
Chiang Mai 99 Palm Co., Ltd.19822
Irin Property Co., Ltd.1235410
Rich Land Property Co., LTD116911
SRC Chiang Mai Company Limited13977518
Mekha Real Estate spółka z ograniczoną odpowiedzialnością11722
Rozwój belgijsko-tajski1603619
Veranda Beach Pattaya Co., Ltd.13301616
Kopuła Gwiazdy1199688
Grupa Somwang18833
Rozwój zadań17099
Pasumon Property Co., Ltd.11810
Santi Chok Co., Ltd.138633
Grupa BTY116744
Inspire Estate Company Limited145833
SK Pattaya Construction Development Co,. Sp. z o.o.13641305
YLP Co., Ltd.13666
CW Asset Co., Ltd.17020
Hihero spółka z ograniczoną odpowiedzialnością150822
Diamentowy Sukhumvit14854646
T&T Andaman Group Company Limited17166
Prem Sita Company Limited12811
One.Six Development Corporation Limited11883936
Osiedle luksusowe Ratchaphruek137053
Srebrna moneta Co., Ltd.116876
Rozwój kapitału G11,081166
Pool Asset Co., Ltd.15153333
Samui Lux Co Ltd11042
KD Asset and Development Co., Ltd.125077
Real S Management Co., Ltd.1851
Osiedle PURI121022
Triones Industrial Co. Sp. z o.o.176033
United Vision Co., Ltd.12431040
Drobne międzynarodowe szt16850
Bkk Grand Estate.Co., Ltd.18202828
SC Nieruchomości Development Co., Ltd.143411
Pattra House and Property Co., Ltd.110322
Strona główna PMC Pattaya16211
V2A Development Co., Ltd125233
Cube Real Property Co., Ltd.82,6621515
Casa Ville Co., Ltd.61,70777
Ascott International (Tajlandia)51,5335428
VP Assets Co., Ltd.42,031406372
999 Rozwoju386258
TH Group Phuket Co., Ltd.3747607
Budynek Property Co., Ltd.31662424
Regent Land Co., Ltd.3311911
Asset Five Group Co., Ltd.33862215
Własność Thippiroma27341010
Kamala Beach Resort and Hotel Management Co., Ltd.2302204
Urban Bliss Co., Ltd.2261511
Roucha Development Co., Ltd.214137
Kamień dynastyczny23350
Rozwój spokoju28277
Colors Development Co., Ltd.2634386
Rozwój nieruchomości Rasa25283130
One Estate Development Co., Ltd.2600715
Premiera21513636
J&W Development Co., Ltd.132222
Tahoe Glory Co., Ltd.13161360
CTCC Engineering Co., Ltd.16734040
Punkt podparcia Azji1129291
Archiland Property Co., Ltd.1772621
MANA Development Co., Ltd.14251313
RCK Property Co., Ltd.127399
AHJ Ekkamai Co., Ltd.138033
AJ Property Development Co., Ltd.181044
Petch Property Development Co., Ltd1100277
Seri Premier Co., Ltd.15311
L9 Development Co., Ltd.144888
Sinthanee Property Co., Ltd.116911
Maya Chiangmai Co., Ltd.17601714
Mabe Development Co., Ltd.13344
VSSL Enterprise Co., Ltd.15005147
Alpine Asset Co., Ltd.1761616
Fundusz Nieruchomości Kinnaree12233
888 Thonglor Co., Ltd.152333
Ananda MF Asia Thonglor Co., Ltd.144912147
DSS Real Estate Co., Ltd.143411
Grupa hoteli Kingston12285858
Kaitar Development Co., Ltd.12453131
G-1 Land Co., Ltd.11652418
Likitra Development Co., Ltd.110011
Apartament Wattana1561515
Rozwój BLOX1422020
Tajski Rinkai Nissan Mark Co., Ltd1771818
Dwór Kallisty1842929
Apartament Sukhumvit15584646
Nieruchomość AK11022015
Rezydencja Romsai120116
Las Colinas11983938
Ekming Machinery Co., Ltd17004545
Premier Homes Real Estate Co., Ltd.1401010
Królewska przystań w Phuket11601714
Posiadłość Phatwasin11461080
Nieruchomości LWS125788
Miejsce Prezydenta11681616
Blakenham (Tajlandia) Co., Ltd1211919
Przedsiębiorstwo Baan Sukhumvit11501716
Pakporn Company Limited1481010
O Suites Co., Ltd.1992014
Grupa rezydencji CNC114884
All Seasons Property Co., Ltd.11703425
JYE LAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ1550
LA RESIDENCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ12574
SUER Nieruchomości Co., Ltd.11661815
Siedlisko Sukhumvit 531671211
PHUKET MEDUSA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ1633
Wieża Charana1391510
Baana Chana1962120
Pattaya City Resort 2005 Co., Ltd.11921010
Bryza Oceanu1501212
Wielka Wieża 3918563
Tagonkitproperty Company Limited12571414
Miejsce Piyathip11193933
Seacon Home Company Limited15122
Nieruchomości Mobiusa170235
Double Trees Properties Co., Ltd.14888
Rezydencja Phirom Garden14299
Ogrody Somkida11001918
Monolit Property Co, Ltd.1136130
Stolica Rezydencji174193
Rezydencja pod adresem 61174215
Baan Suan Plu150134
Grupa Twovillas12633
Casa Viva110077
Pięćdziesiąta Piąta Wieża11031817
Rozwój MCM1321312
MBK Nieruchomości17292222
Wieża Beverly16077
T-balance Property., Ltd1360158
ARION Asset Company Limited150632
Lakewood Hills Co., Ltd.11911
ALBAR PENINSULA CO., LTD.11,37211
Firma TCM13003030
Tarasuralai Co., Ltd.1412421
Pałac w Phuket11682828
Layan Gardens Co., Ltd.14066
Baana Bannavana1083
Hotele i kurorty Aspira6285299
Baansuay Land and House Co., Ltd.482161
Aktywa Pipata32553130
Budowa Riwiery Andamańskiej33651033
Manora spółka z ograniczoną odpowiedzialnością399183
Rezydencje Mody32942
SPACEANDCO CO., LTD.211782
Osiedle 28 - Nieruchomości i rozwój2107431
Grupa Thania2742318
MK Działalność deweloperska236999
Pan Stephen Paine23466
Rozwój Mahasapa24532525
P36 Development Co., Ltd.29783
Ladasiri 2019 Co., Ltd.278290
Nieruchomość WinPro264633
Issara United Co., Ltd.23582750
Premium Construction Co., Ltd.270367
Miejsce w ogrodzie Sukhumvit16066
Bay Shore Ocean View Co., Ltd.11381818
Patong TC International Co., Ltd.13421716
Rezydencja Kalim Bay15266
Loft Patong18299
Dwór Czterech Skrzydeł1102108
Lan Kwai Fong13798
Palma Nakalay13144
United Tower Co., Ltd.1481010
Zaopatrzenie Wertha1501515
Wysokość15277
Ośrodek Chava12877
MITPHOOMSUB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ148103
Vechsuwan Property Co., Ltd.13254
The 63 Twin Residence Co., Ltd.1793030
Klas Realty Co., Ltd1681515
Kaz 341322723
Permsap Villa Company Limited1711111
Aleja Jeziorna11601919
Zabytkowy Pałac13253
Miejsce Zieleni12465
Grupa SWB Estates13222
Vasu 55 Co., Ltd.140198
Magiczne cegły11243
Penthouse La Citta1351212
BOSTON AVENUE (1987) CO., LTD.13611
Elite Atoll Development Co., Ltd.1341212
Navin Court Co., Ltd1772019
Pornpailin Co., Ltd.131965
Urok Resort Phuket124677
Nieskończony luksus13450
Apartament Mini-Dom1181010
Zielone dziedzictwo14588
Sunset Plaza Co., Ltd.1501616
Maneeya Development Co.,LTD.1761212
Apartamenty Baan Puri15688
Konsorcjum Surin Park12577
Posiadłość Surin Springs11611
Premier Riverside110822
I Associate Development Com., Ltd.114577
Thonglor 17 Co., Ltd.11411717
Rozwój nieruchomości Layan150157
Właściwości Tawana12943
Casuarina Shores Co., Ltd14066
Original Blue Island Villas Co., Ltd.11211
Sricharoen Tajska konstrukcja17277
Rozwój wieży szczytowej111255
Rozwój Amaranty115977
Ośrodek Anuphas Pirom11211
Narada Property 2020 Co., Ltd.1920
Nieruchomość BP14999
NTS Property Co., Ltd.1118163
Ogród Atlas Development Co., Ltd.1711
Ośrodek Spirit HuaHin14233
Wealth Developer Co., Ltd.15851515
Pure Zen Co., Ltd.1810
Rozwój Doliny Natury11011
Rezydencje przeznaczenia12953
BMG Huahin11202221
GM HEIGHT Co., Ltd.1562218
Newton Tower Co., Ltd.1821414
Jantarapa Co., Ltd.1201790
Kondominium Prime Suites1551313
Blue Sky Asset Plus Co., Ltd.11,248283
Patong Heritage Co., Ltd.116511
Kondominium Dlux11026421
Eleganckie kondominium11328720
Swasdi Mansion Co., Ltd.1301111
Królewska Księżniczka126511
The Living Quarters Co., Ltd.143944
Rozwój domu uroku11612121
Rozwój KSAS11091111
UPD Pattaya17355
Chom Tawan Apartments Company Limited12411
MY przez Sirin13794
Kondominium Baan Rom Mai16277
Neo mieszkanie Pattaya11261514
888 Land & Development Co., Ltd.1715171
Samui Green Development Co., Ltd.154530
Acadamia Grand Tower Co., Ltd.1983232
Rezydencje L'Orchidee12611
Marka Briere-Edneya1222
Willa z piaskownicą przy plaży1811
Andaman Asset Solution Co., Ltd.6118618
Zespół Domu Sztuki56264812
Trinity Property Co., Ltd.4102433
Tareena Property Co., Ltd32192011
Pakdeetrakul Real Estate Company Limited361294
Tree Estate Group Co., Ltd.213865
Zielony Park Layana278014813
Probuild Samui Development Co., Ltd.235111
Gościnność Chatrium2350101
CHANYAWEE GROUP CO., LTD.234117
Nowa Grupa Nieruchomości235855
SLR Development Co., Ltd24,076183
Royal Siam Property Co., Ltd.26632512
Dusit Międzynarodowy232741
Marriott2260110
Grupa Rozwoju Zabytków235103
GRUPA BOGATA AZURE21,03920
Nawarat Patanakarn PCL14544
Ośrodek Modus przy plaży115633
Graceland International (Chiangmai) Co., Ltd.16233
Kondominium AD11,4731313
Drewno PJC12394
Kieng Talay141888
Rezydent kapitałowy Chaophya Co., Ltd.1123283
Baana Sangchana12933
Pałac Property Co., Ltd.17077
Holster Company Limited1860
Baan Sasidara Co., Ltd.11251
Marklanda Pattaya135011
Rosse Immobilien Co., Ltd.19460
Wilawan Greenplace Co., Ltd.11562
Galex Samui11330
Rezydencja Vana11065
New Dawn Holding Co., Ltd17955
Saranya Property (2002) Co., Ltd.12802121
Garagada Co., Ltd12433
Grupa butikowa12525111
Posiadłości plantacyjne12890
Meekhamsukmak Co., Ltd.1510
Grupa Springfielda110033
Kondominium Hin Nam Sai Suay15502020
Wielki widok na morze1315343
S Park II Co., Ltd.1521
Mieszkanie Na Lanna114444
Kondominium Q Conzept1453811
Rozwój Chindawattana15522
Kata Top View Co., Ltd.1854
THAMDEE 2020 CO., LTD.110137
Duangdee Taweesup Co., Ltd.18452
Korona spółka z ograniczoną odpowiedzialnością15944
Kondominium Ruamsuk1691010
Błękitna Góra Hua Hin1731111
Santi Pura Villas Co., Ltd.1710
Rezydencja Highland1822
Grupa Supharat143274
Kompleks apartamentowy Jomtien11,1181111
CMS Krungthep Pattana12021
Hinoki Condo Chiang Mai Co., Ltd.145131
AML Development Co., Ltd.1791613
KRK Asset Wealth Co., Ltd.1880
Willa z basenem Baanthai119243
Zermatt Huahin12342
Aktywa Bhumjaipatra Plus112766
JAS AKTYW117822
Suanbua Residence Co., Ltd15466
Dormitorium Bandytów Co., Ltd.129411
Fortune Plus Property Co., Ltd.113211
Advanced Living Co., Ltd.1105104
Rodzina Waraporn111222
T&J Samui Co., Ltd.12221
Accor1762118
Dom i grunty spółka z ograniczoną odpowiedzialnością1138310
Razem Handel i Budownictwo16992
IBREEZE MIND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ155240
Palisada Pacyfiku13040
NATURALNY KRAJ I DOM HUAHIN182175
Atut Ito-Thai129955
Bangsean Buri115310
Quad1411010
Panburi Company Limited11522
Majestatyczna rezydencja17744
32 Dobrobyt Co., Ltd.1620
Canapaya Property Co., Ltd.11682115
Royal Hill Resort - Condotel Royal and Spa130877
Spirit of Karma Co., Ltd.11311
Sahamit Land Development Company Limited19342
Goldman130887
S. Wealth Development Co., Ltd.1711
Rezydencja Natura Green192110
Nieruchomość Pornruengrueng128999
Win Group Co., Ltd.11121612
Kondominium przy plaży Ananya19576
OSIEDLE POOMTHANA1532
Somsriwangtongkum Co., Ltd14743
Palm Laguna Co., Ltd.1960
Mango Intelligent Co., Ltd.1621
Garden Properties Development Co., Ltd.12640
Nittahome1430
P.Sahai Leasing Co., Ltd.1562315
MAE PIM OCEAN BAY CO., LTD.12111
BRITANIA PUBLIC CO.,LTD111,940867
TION STAR GROUP CO., LTD79855107
Willa z basenem Sawasdee566132
Sieć nieruchomości w Phuket524129
Karma Villas Company Limited525202
COSY LAKE COMPANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ530192
CRS Star Co., Ltd33,25724350
Hylife Development Co., Ltd3129432
Nieruchomości i rozwój W&W31,19933
Modern House Property spółka z ograniczoną odpowiedzialnością390088
A PLUS NIERUCHOMOŚCI CO.,LTD.349455
Rozwój SKHAI236120
Grupa Piyasombat21262019
Wzgórze Wielkiego Parku Samui21581
Intercontinental Hotels Group PLC270991
Ariwa21,29141
Grupa spółek Nichada Thani214288
SIRILERT Development Company Limited219055
Withhai Nieruchomości261022
CENTRAL HOME PROPERTY CO.,LTD.23,6161,30152
99 NIERUCHOMOŚCI267233
Hotele Pawilony210587
SAHAYOTHA PROPERTY CO.,LTD2320
PYNE HUAHIN276154
M2 Plus Co., Ltd234130
Nieruchomość Viriya1811
The One Phuket Co., Ltd.1213811
P3 ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI CO., LTD.1860
Karnkanok Property spółka z ograniczoną odpowiedzialnością114233
Elysium Group.Co., Ltd1150200
BALCON ESTATE CO.,LTD1510
TAJSKA FAREAST PROPERTY CO.,LTD.119101
Rozwój ATARY1620
Rozwój Supichy113588
Osiedle Wschód Słońca111662
Nieruchomość Hongnakorna151187
Właściwości raju150141
White Ocean Development Co., Ltd1821
Kolekcja DNA Company Limited131194
Zielona domowa willa z basenem11,61611
Moje miejsce w Pattaya121126
Jezioro Ville Mabprachan11410
Silny dom rodzinny Co., Ltd125243
Holdingi Crystal Peak11,7504444
Wing Samui Condo Company Limited (siedziba główna)15601030
Viva Patong164115
Zatokowy Grzbiet1830
STAY Ośrodek dobrego samopoczucia i stylu życia11142
Modena autorstwa Frasera123830
Hivery11433
Zenitowy rozwój1950
Phuket Best Way co. Sp. z o.o11171
JRY Development Group Co., Ltd.1658205
Wielki Regent138217
Hamlet Pattaya1710
Rezydencje Four Seasons12460
Human Nest Co. Ltd.119622
Rozwój Northlandu178355
AKRA Ziemia i dom130911
GDT property Co., Ltd.,11,27866
Rungsi Global Group Co. Ltd.127110
Firma zajmująca się kondominium Life Image115811
SAENGRATPHAT THANA CO., LTD.137811
BUNDIT TOWN CO.,LTD.142055
Ziemia LC1276120
Choksawang Housing Co., Ltd.16822
Galileo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością16411
Nieruchomości w domu Ameen1655
Wzgórza Samui11941
Anderson Asset Co., Ltd.1104189
PAPUS PROPERTY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ122140
Yadalongproperty Co., Ltd.,11064
Taimeifu119520
Grupa Mornington Tajlandia116111
Rozwój niebieskiego wzroku1880
Samui Liścia1960
Rezydencja Darika11843
Wioska Oliwna1980
Ametus Development Co., Ltd.1110
Aktywa Siam Masterpriece1011
Wschodni Korytarz Gospodarczy (EWG)1810
Willa Nantra11810
Thai Molman Real Estate Co.,LTD13594
Willa Zilla1410
Bangkok Land Public Company Limited13,06111
TS REALTY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ17911
Cud Phuket Co., Ltd.1950
Deweloper testów1110
Blue Lotus Hua Hin (Tajlandia) Co., Ltd.11840
Działalność deweloperska w Rovanie1880
Willa Ponrada Garden11720
Mira Unique Naiharn Company Limited11590
Willa przy plaży Fisherman Way13521
Ruamchaiteedin Co., Ltd141123
Willa Roco11420
SASISOMBAT119211
PHUKET IOCLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ131377
Taihe (Tajlandia) Co., Ltd.1107350
Mieszkanie Tropicana Pattaya17073
NC.Obudowa122822
Ascott111,662565
Pieamsuk Property Development Co., Ltd.5356181
BHIRAJ BURI Co., Ltd.404444
Korporacja Świata Aktywów406666
DOBRA ZESPOŁ 888375115
AssetWise31,235402
Karndee Pattana Co., Ltd.3641
Mouana Phuket371440
Rozwój La Sagesse23870
Phuket Plus Co., Ltd275420
Sammakorn249099
Rozwój Esse241231
Luksusowe nieruchomości w Phangan22780
Fantazja Plus23951835
Aiyada Asset Co., Ltd21060
Nieruchomość BTN211022
Tyssen VIP2126302
Światowa Korporacja Publiczna Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością24911500
Shinwa Real Estate (Tajlandia) Co., Ltd.1550
FED PROPERTY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ18041
Nieruchomość ITL1231610
Rezydencja Pasji1744
Bogaty Phuket15611
Rozwój Nichanuna11510
Double nine International Group Co., Ltd11590
REZYDENCJA CHALINI130233
Atut Aestimy1311
Tech Living Co., Ltd.19340
Grupa Holbrooka135192
Osiedle B112421
KhanThaSia1860
Międzynarodowa Grupa Perry194222
Aktywa Siam Inter World1630630
Rozwój RY1621
Życie w Phuket12190
Wielka willa Nai Harn11920
Elite Manor Co., Ltd.11340
Kaufman Group Co., Ltd124110
Rozwój TP Golden Phuket1850
United Developers Corporation Co., Ltd.120112
Projekt Pacific131270
Tropikalny Dom120580
Samui Santisook Co., Ltd.1762
JWP02 Zarządzanie11,169841
Pawilon Parku Przyrodniczego13253
Vichara Property Co., Ltd.1371515
Widok na port Patong1391717
Wille Sundance1811
Opus Estate Holdings Co., Ltd.11501313
Sun Gold Asset Co., Ltd1440
Nieruchomości Leena129181
Właściwości Kringthepa12011
ssriracha118511
Karma Shana Co., Ltd13510
Właściwości trzech pór roku1220
Hunyaorn Design And Construction Co., Ltd.1850
RSBuilt Co. Ltd.11240
Nieskazitelna część Samui. Sp. z o.o1550
ROZWÓJ ASAI1880
D Day Resort & Hotel Group Company Limited1293140
Proncharoensub Property Company Limited16611
Miasto N.P11820
Nieruchomość Cera Dee1820
Beach Resort Company Limited194750
Rozwój drzemek1652
Wzgórza Zachodu Słońca1540
Nakara Estate Group Co., Ltd.1630
Medethree co. Sp. z o.o1910
Boon Pakorn Co., Ltd1860
Cendana Development Co., Ltd1660
Sirisa Property Company Limited11260
Rezydencja Erawan1640
Punkt środkowy125390
Środa Development Co., Ltd1750
Willa Odpoczynku Natury Cherng Talay112110
Nieruchomość Baana19911
Czas ITZ Hua Hin12265
Dumny Phangan111110
Asset Pearl Co.,LTD12430
Posiadłość Patina1610
Tropikalne wille w Phangan120140
Amazing Developments Co., Ltd1430
HUA HIN APS CO.,LTD170733
Aktywa Ratanakorna121411
Estanan Co.,LTD1125340
G Land Property Co., Ltd.14033
Bardzo rozwój1138130
Zarządzanie nieruchomościami w Phuket1201914
Akin Development Co., Ltd1330
Narai Neramit1880
Wille z basenem w Phutong1550
IPTM118202
Gaj Bophut1610
Rozwój Pannarai12206224
Własność Fraserów182122
Baan Kwam Suk1420
Pavara Development Co., Ltd11610
Rozwój Domo1330
Zasób Vittayi Rattanamanee1660
EPT HOLDINGS Co.LTD13460
Rozwój metryk Tajlandia41791180
Grupa Harmonia43933717
Grupa Zatoki Patong41,4398047
Zarządzanie nieruchomościami Bliston322390
Sirada Inżynieria i pielęgnacja basenów Tajlandia Co., Ltd2131230
Butik BKI Heaven222250
Grupa Rozwoju Soken2642206
Jakpaisan Public Company Limited2133102
IO LANTA CO.LTD.232110
Nieruchomość Aliszy235121
Grupa Amala2516251
Wspaniałe nieruchomości26151
Ever Fortune Co., Ltd2120220
Willa KA250158
Niebieski Lotos Hua-Hin (Tajlandia)2143108
Grupa Błogosławionych Aktywów111722
Amada11160
Prawdziwa Willa1440
PPR&PROPERTY.CO.TH185230
Willa z wietrznym basenem115150
PRZEPŁYW ROZWOJU AKTYWÓW110112
Green Society Projects Co., Ltd.120132
California Rawai Co., Ltd.,146360
Mediterranea111121
AVANA LUKSUSOWA WILLA CO., LTD1660
Gaona Phuket Co., Ltd1890
Publiczna willa Kunalai126122
Grupa Nattaya142311
Nieruchomości LETO14660
Usługa Rozwoju Sanpanwa1811
Prestige Villas Co., Ltd121210
AB Capital Co., Ltd.114130
Alinda Villas1970
Rozwój Maisona1860
Grupa hoteli Pan Pacific119460
Szczęśliwy projekt1330
ROCKA GLOBAL CO., LTD164180
Przez Astro1810
Nieruchomości Lunique18995400
BELL LAND DEVELOPMENT CO., LTD.16451710
Nieruchomości Nainai1840
Wioska Eden16531
Firma Alma Terra1730
ABC Developer Co., Ltd.135280
Ryanna Samui Co. LTD12431
Kompleks TM118169
Eden Home Development (Tajlandia) Company Limited140300
Phuket Cohiba Property Co., Ltd. (Tajlandia)1760
Porjai Group Development Co., Ltd1210
Rozwój Ambasady14741381
Najlepszy widok Layana1776870
Kakricas Co., Ltd.11840
Deweloper Atena135270
Luksusowa willa z basenem przy plaży11810
TONSAI CO.,LTD121140
Domki z widokiem na ocean w zatoce Patong120011
Klub plażowy i zatokowy126140
Maniek Meadows1540
Widok na zatokę Chalong Marina167350
Wania Sycylia130100
Słoneczna Grupa Rozwoju1228510
Nieruchomość stacji Phuket1650
Uraisiri13311
Wioska Selva11010
Chata Uluwatu11330
Właściwość Truelink12430
Wille na szczycie Rockstone1310
Rozwój MK Phuket11060
Wielka Błękitna Willa1770
Nieruchomości Nowa12180
Wizjonerska nieruchomość164270
Srebrna Palma18960
Rozwój AAG113110
Chiang Mai Barcelona Nieruchomości Development Co., Ltd11,389170
Luksus z sekwoi127100
Alicja Ville1310
Willa Dareeya1880
Góra M11021
Nieruchomości miejskie179163
Nieruchomości w stolicy1990
Luksusowe apartamenty Pahili136110
Życie Ananndy i Ben Samui11460
Vinzita Asset Co., Ltd.1850
Posiadłości markiza1430
VL Phuket Company Limited11860
Dom PL12410
Willa Perła1630
Baana Tavisy162270
Willa D' Architecte1540
Grupa ATMI1430
Kapitał CG1188430
Nieruchomości L.P1320
BCN Phuket129290
Harmony Hills Wille Pattaya1870
Colina Natur11580
Rozwój WamDomu1750
PANNA Villas124210
Rozwój domu1200914
Nieruchomość Kireedee112110
Mieszkaniec życia rzecznego11,0702430
Firma Stellar Property Sp4440
Rozwój B221450
Dom Sabai228160
Wschód słońca21660
Ikona Azji112120
Firma Bliss Home1530
Samui Sway11430
CoCo Hua Hin 8814970
Wioska Walentynkowa11530
POLSCY INWESTORZY110240
Hotel i rezydencja Amanta16670
Willa z basenem1080
Tajski projekt Pro130100
Apartament z obsługą GM1891411
Tajska Li Villa Samui11660
Życie w kabinie1990
Rezydencja Maret Tropical1760
Grupa Dara Tajlandia111110
Willa Księżniczki spółka z ograniczoną odpowiedzialnością1220630
Rezydencja1530
UTO Nieruchomości Co., Ltd.11,570566
Dwór Phuket144420
Życie pierwszej klasy1620
Shuen Jit Co., Ltd.11601390
Zarządzanie uściskami1950
Posiadłość Medee111720
Posiadłość Stelli1550
Rozwój Ruenruediego1880
Nieruchomość Jaobaana13230
MLH Samui1970
Anda Property Krabi121120
Willa z basenem na lotnisku154110
Aktywa życiowe Syjamu113130
Rozwój i zarządzanie KS1440
Siedziba twórców12944833
Raintree Willa w Phuket1660
Życie w czasie11410
Nieruchomość Lakkansuty111211
Jedyna Aura12412310
Ośrodek Leo13780
Rozwój Rivy1550
Phuvista1950
Footer